Spotkania autorskie

Zielnik podróżny jest na świecie dokładnie miesiąc… i staram się czynnie wspierać jego losy. Odbyły się dotąd trzy spotkania autorskie: 25 maja w klubie Dobra Karma w Katowicach, 14 czerwca w Antykwariacie Abecadło w Krakowie i 23 czerwca w klubie Projekt w Warszawie. Wszystkim osobom, które pomagały w organizacji tych spotkań, a szczególnie Pawłowi Graja, Darkowi Misiunie, Grześkowi Wereszczyńskiemu i ekipom wymienionych interesujących miejsc BARDZO DZIĘKUJĘ ! Przy okazji tych partyzanckich akcji promocyjnych trochę muzykowaliśmy w ramach kameralnych eventów Karpat Magicznych, co było możliwe dzięki cierpliwości, talentowi i wytrwałości mojej żony i partnerki muzycznej Anny Nacher.

Czerwiec zakończy się etnobotanicznie … warsztatem terenowym dla studentów AGH w Beskidzie Niskim, 30.06.2012.

Wstępnie zapowiadam możliwość wzięcia udziału w specjalnym warsztacie na Słowacji gdzie będę realizował swój ulubiony temat: etnobotaniczne aspekty muzyki tradycyjnej! Warsztat odbędzie się we wrześniu i jest zaledwie kilka miejsc… Więcej o warsztatcie, terminie i miejscu w następnym wpisie!

Tomek Rolnik Czermiński przygotował świetny banerek i logotyp etnobotanicznie – pod napisami jest moja fota letniej formy zimowita jesiennego… czarodziejskiej rośliny o fascynującej biologii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s