Pieniny etnobotanicznie – dwa miejsca!

czerwklaszmaj14.jpg

Jak to zwykle bywa, a wiem co mówię, dwie osoby na skutek splotu rozmaitych życiowych sytuacji zawiadomiły mnie, że nie mogą przyjechać na mój warsztat 1-5 maja 2019 roku. Tak więc jest szansa dla Tych z Was, którzy mają ochotę i czas aby trochę pospacerować po dzikich i tradycyjnych ścieżkach w słowackich Pieninach i na Zamagurzu. Program warsztatu i wiadomości ogólne o co w nim chodzi znajdziecie tu:

https://etnobotanicznie.pl/2019/01/28/warsztaty-spotkania-wycieczki-w-2019/

Pozostałe osoby z grupy, która zebrała się już w lutym, potwierdziły swój udział i jak obiecywałem, to będzie mała i sympatyczna ekipa. W sam raz na spotkania z ciekawymi roślinami i krajobrazem kulturowym, dobre jedzenie i wiele ciekawych słowackich specjalności. Oczywiście będzie i permakultura, bo wszystko oparte jest o nasze miejsce na Zamagurzu czyli Biotop Lechnica. Majowy czas, to także Wasz urlop i dobrze się składa, bo preferujemy w naszych zajęciach styl SLOW, o którym także porozmawiamy.

Jest jeszcze trochę czasu, ale zapraszam do szybkich (a także przemyślanych) decyzji! Dwa wolne miejsca (gdyby chodziło o rodzinę lub bliską sobie ekipę, to może być i trzy osoby) czekają! Piszcie na adres mailowy: marek.styczynski@gmail.com

tarninasnow5

biotopnocaOmar

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s